PODLE ZÁSUVKY
CENU ELEKTŘINY NEPOZNÁTE

Víte, že za megawatthodinu elektřiny můžete (na začátku dubna 2019) platit až 2317 korun a měsíční paušál za elektřinu může být i 149 Kč měsíčně? A za plyn, že je možné platit i 840 korun za megawatthodinu? Tyto ceny a další podobné kuriozity můžete sami najít na svém vyúčtování za plyn či elektřinu, nebo na internetu pomocí nezávislé kalkulačky cen energií tzbinfo. Zkuste si to sami. Najděte si tam svou stávající cenu a ověřte si i tu naši. Asi bude úplně nahoře (tam, kde jsou ty nejvýhodnější nabídky). U plynu to bude podobné: 599 Kč/MWh najdete nejspíše jenom jednou a určitě hodně daleko od Vašeho stávajícího dodavatele.​

 

Pokud hledáte na naší nabídce nějaký háček, musíme Vás zklamat, nenajdete. Kromě toho, že prodáváme elektřinu za 999.- Kč/MWh a plyn za 599 Kč/MWh, dodávame ji bez měsíčního poplatku a bez závazku a samozřejmě také bez poplatku za připojení či zrušení smlouvy. Naše cena platí po dobu prvních 12 měsíců od zahájení dodávky a je určena jen novým zákazníkům.

Všechny výše uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH. S DPH je cena naší elektřiny 1208,79 Kč a u plynu to je 724, 79 koruny.

DRAHÝ I LEVNÝ PLYN HŘEJÍ STEJNĚ

Při přechodu k novému dodavateli není třeba vytrhávat staré trubky, ani měnit plynoměr. Změna dodavatele je jednoduchá. Vždyť také díky tomu jen za loňský rok změnilo dodavatele energií více než 400 000 zákazníků. 

Ani přechod k nám není nic složitého, všechny potřebné údaje nám můžete nadiktovat po telefonu, na základě Vašich informací připravíme a vytiskneme smlouvu a pošleme Vám ji prostřednictvím kurýrní služby až domů, do práce či na chatu. Smlouvu si zkontrolujete, podepíšete a kurýr nám ji zase přiveze zpět. Ostatní nechte na nás.

 

A za tři měsíce, nebo máte-li závazek ke stávajícímu dodavateli, pak po jeho skončení, začnete platit méně. Nic víc, než nadiktovat našemu obchodníkovi pár údajů, počkat na kurýra, přečíst si a podepsat smlouvu, dělat nemusíte. 

Možná Vám pak ještě před vlastní změnou dodavatele zavolá či napíše Váš stávající dodavatel. Postraší Vás, že po přechodu k nám Vám začnou blikat žárovky, nebo bude víc smrdět plyn, nabídne Vám prodloužení Vaší supervýhodné smlouvy na další tři roky, ale Vás to nerozhodí, a začnete šetřit s námi. Na co, to už necháme na Vás. 

 
 

S PRODUKTOVOU ŘADOU START++ UŠETŘÍ KAŽDÝ

Máte malý byt, ve kterém jen vaříte, rodinný domek na kraji města nebo velkou usedlost? Vůbec na tom nezáleží, s produktovou řadou START++ ušetří úplně každý.  Následující údaje jsme ověřili prostřednictvím kalkulátoru tzbinfo dne 30.3.2019 v 15:30 minut pro odběrná místa ve Středočeském kraji, náhodně vybraném okrese Beroun. Podobné to však bude i jinde, zkuste si výpočet na tzbinfo sami.

ELEKTŘINA sazba D02, roční spotřeba 4 MWh (4 000 KWh)

START++ 17 749 Kč/rok, druhý v pořadí 18 755 Kč/rok, první cena dominantního dodavatele na tomto území 19 682 Kč/rok. Typická ÚSPORA cca 1 900 Kč/rok.

ELEKTŘINA sazba D45d, roční spotřeba 20 MWh (20 000 kWh)

START++ 45 955 Kč/rok, druhý v pořadí 48 944 Kč/rok, první cena dominantního dodavatele na tomto území 51 751 Kč/rok Kč. Typická ÚSPORA cca 5 700 Kč/rok.

PLYN vaření, ohřívání vody,  roční spotřeba 8 MWh (8 000 kWh, 758 m3)

START++ 9 662 Kč/rok, druhý v pořadí 10 052 Kč/rok, první cena dominantního dodavatele na tomto území 11 027 Kč/rok. Typická ÚSPORA cca 1 300 Kč/rok.

PLYN vaření, ohřívání vody, topení,  roční spotřeba 20 MWh (20 000 KWh, 1 895 m3)

START++ 21 540 Kč/rok, druhý v pořadí 21 951 Kč/rok, první cena dominantního dodavatele na tomto území 23 766 Kč/rok. Typická ÚSPORA cca 2 200 Kč/rok.

Možná Vám tyto úspory přijdou neuvěřitelné, v takovém případě vezměte papír a tužku, své poslední vyúčtování za plyn a elektřinu, aktuální ceník Vašeho dodavatele a začněte počítat. Ověřit si své případné úspory můžete kdykoli na nezávislém kalkulátoru tzbinfo. A když už budete mít svá vyúčtování v ruce, zavolejte nám (+420-738000111). Vaši novou smlouvu připravíme do 15 minut po telefonu a pak Vám ji pošleme domů k podpisu.

Naše aktuální ceníky pro porovnávání najdete nad tímto článkem.

A CO BUDE, AŽ SKONČÍ

12 MĚSÍCŮ?

Na rovinu, to je přesně to, o co tu jde. Nám i Vám. Chceme Vám nabídnou férové ceny po celou dobu, kdy budete naším zákazníkem. Doufáme, že to bude co nejdéle a že v budoucnu nenajdete důvod znovu měnit dodavatele. Dlouho jsme přemýšleli a počítali jak má vypadat ideální produkt v energetice. Jak nastavit ceny a ostatní podmínky tak, aby dlouhodobě vyhovovaly jak Vám, tak nám.

 

Pár let jsme si s tím hráli, ptali se zákazníků a spolu s nimi zkoušeli, jak to bude fungovat. Ukázalo se, že řešení máme, chytré a férové. Jmenuje se Energie A++ a princip je velmi jednoduchý. Budeme pro Vás v reálném čase nakupovat plyn a elektřinu za velkoobchodní cenu, bez procentní přirážky či marže. Budete tedy platit přesně tolik, kolik elektřina stojí, nebudete muset čekat na změnu ceníku, když elektřina či plyn zlevňují, ani se děsit dlouhodobého zdražení, protože jakmile cena na trhu půjde dolů, jde dolů cena i Vám. Za to všechno si účtujeme pevně stanovený poplatek za MWh a za den.

 

Po sedmi letech, co tento produkt nabízíme, můžeme říci, že všichni zákazníci s tímto produktem ve srovnání s průměrnými cenami na trhu ušetřili. Na našem webu www.reseni2plus.cz najdete úplný popis toho, jak to funguje, přehled historických i aktuálních cen a jejich porovnání s cenami na trhu.

 

Jsme si jisti, že se Vám to bude líbit. A pokud ne? START++ i ENERGIE A++ jsou bez závazku, můžete si kdykoli vybrat některý jiný z našich produktů, nebo se poohlédnout jinde. Ale na rovinu - nevěříme, že je na trhu něco dlouhodobě výhodnějšího než ENERGIE A++, a naše akční nabídka START++ je Vaší odměnou za to, že věnujete trochu svého času a energie změně dodavatele plynu a elektřiny. I tohle říkáme na rovinu.

 
BD logo 2016.barevne BDM.png

Jsme Bohemia Direct Marketing, a.s. člen skupiny Bohemia Energy. Naším posláním je prodávat plyn a elektřinu českým domácnostem bez prostředníků přímo od dodavatele, BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. I proto může být naše nabídka tak výhodná, jako je produktová řada START++ a ENERGIE A++

Bohemia Direct Marketing a.s.
Kolbenova 931/40b, 190 00 Praha 9 - Vysočany

IČ: 04196511, DIČ: CZ04196511, společnost je plátcem DPH.

www.bohemiadirect.cz

telefon recepce: +420 735 186 900

telefon pro zájemce o plyn a elektřinu od Bohemia Energy: + 420 738 000 111 

 

Více informací o BOHEMIA ENERGY entity s.r.o. najdete na www.bohemiaenergy.cz

Více informací o ochraně osobních údajů ve skupině Bohemia Energy najdete zde.

Určitě už víte, že Bohemia Energy je jedním z významných dodavatelů, kteří se přihlásili k etickému kodexu obchodníka s energiemi Českého energetického úřadu, více o kodexu najdete zde.

Nezávislý porovnávač cen energií tzbinfo najdete na kalkulator.tzb-info.cz.

Zkuste to s námi, my na Vás opravdu nic nehrajeme.

Volejte 738 000 111​

-